Welcome to DEFUSE Romania

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Anunțurile importante despre servere vor fi găsite aici
Post Reply
DeadPool
Administrator
Bucuresti
2
DeadPool’s avatar
Loading…
DeadPool  -  
[ GO ] Update-uri server · 
Update 24.07.2022

Am adaugat:
- Gold Member-ul de acum are si tag in chat si tab folosind numele #defuse_ro
- Am adaugat sistem afisarea damage-ului si setari aferente [ !setari > tasta 3 ]
- Am adaugat sistem de mesaje private si setari legate de acestea [ !pm / !setari >tasta 2 ]
- Am adaugat plugin ce afiseaza particule de sânge suplimentare fata de ce ofera jocul in sine
- Am adaugat vechile comenzi !ws / !knife si !gloves disponibile pentru toti playerii
- Am readaugat modelele CS 1.6 de pe playeri si le-am setat ca skinuri default
- Am adaugat sisteme ce iti ofera bonus in credite pentru diverse evenimente din joc [ plant bomb / headshot / round win / etc ]
- De acum pentru GOLD Member daca tii in nume #defuse_ro primesti 10 credite pe ora

Am eliminat:
- Pachetele VIP au fost eliminate definitiv pentru a nu mai exista diferente intre playeri
- Sistemul numit 'autoresponder' a fost eliminat, acesta fiind considerat inutil
- Sistemul de case opening a fost eliminat definitiv din cauza unor probleme ce persistau
- Am eliminat si sistemele de VIP Test si VIP Free intr-un anumit interval orar

Alte optimizari:
- Au fost intergrate in modul de baza al serverului:
  • sistemul de resetscore [ !rs ]
  • meniul principal al serverului [ !meniu ]
  • chat clear pentru admini [ !cc / !clear ]
  • sistemul last disconnected players [ sm_last in consola ]
- Au fost modificate majoritatea mesajelor pentru un aspect placut
- Modul serverului a fost trecut in totalitate pe traducere externa
- Alte optimizari de care nu imi aduc aminte in momentul de fata
Post Reply
shape1